Люди розкрили секретний інгредієнт Крабсбургера


Люди розкрили секретний інгредієнт Крабсбургера
Фото: кадр з серіалу
Приготуйтеся зруйнувати трохи свого дитинства.
Як ви, без сумніву, пам'ятаєте, одним з основних елементів життя «Губки Боба» в ананасі під водою є Krabby Patty, які, звичайно ж, роблять і продають у ресторані Krusty Krab, де він працює. Бургер сам по собі є тривалим жартом на шоу, причому секретний рецепт знаходиться під суворою охороною боса Спанч Боба пана Кребса, який постійно тримає свої руки (вибачте, клішні), щоб тримати його в секреті.
Зміст рецепта здавна викликав захоплення, і фанати обговорювали, що саме входить в Krabby Patty з тих пір, як шоу дебютувало в 1999 році. Секретна формула все ще досить секретна, але користувач Twitter Кетрін Даніель зуміла наробити шуму, намагаючись зламати код, ну, загалом, просто вдаючись до допомоги Google.
Отримавши інструкцію з пошуку «щіпки порошку Посейдона короля Нептуна», вона потім показала нам, що станеться, якщо ви пошукаєте «Порошок Посейдона» в словнику. Запис просто говорить «кокаїн».
Пост Даніель в даний час переглянули понад чотири мільйони разів, а це значить, що зруйновано близько чотирьох мільйонів життів дітей. Не дивно, що шоураннери не прокоментували цю конкретну теорію фанатів - але цікаво спекулювати, правда?
Тегі: губка боб
Джерело: Twitter
Сергей Задко 14 січня 2019


Ім’я:
14 травня 2021
Ваш коментар
Guest
Guest 11 травня 2020 10:59
0
Свинец 228 08 февраля 2020 15:50
Жаль, но мультфильм для детей неплохой но ни чем не учит ребёнка показывайте детям лучше лунтик
ваш лунтик токсичен его тоже не стоит показывать на тв
.
Свинец 228
Свинец 228 08 лютого 2020 15:50
0
Жаль, но мультфильм для детей неплохой но ни чем не учит ребёнка показывайте детям лучше лунтик
.

популярні плітки


Нічого не знайдено