last-night-in-soho

Мама Бреда Пітта мріє про його перемир'я з Еністон


Мама Бреда Пітта мріє про його перемир'я з Еністон

 Як повідомляють західні ЗМІ, більше всіх возз'єднання Бреда Пітта і Дженніфер Еністон чекає Джейн Пітт. Мама актора завжди вважала, що вони ідеальна пара. Крім того, вона підтримує теплі стосунки з Еністон донині, тоді як Анджеліну Джолі вони ніколи не любила.

"Вона мріє про це з дня їх розлучення. Коли Джейн дізналася, що Еністон знову вільна, почала тиснути на сина, умовляти його повернутися до неї. Вона впевнена - їм обом потрібен другий шанс", - розповіло джерело порталу RadarOnline.
Джейн Пітт завжди вважала, що Анджеліна Джолі дуже важка людина. Вони рідко бачилися, а якщо це траплялося, то завжди лаялися. Інша справа Еністон - з нею вони завжди знаходили теми для розмов.
Нагадаємо, за інформацією порталу TMZ, розлад між Дженніфер Еністон і Джастіном Теру намітився ще в січні минулого року. Тоді Дженніфер була дуже засмучена, побачивши фотографії з однієї з вечірок в Нью-Йорку, на якій був присутній її чоловік. На заході була і актриса Наомі Уоттс, з якої давно дружить Джастін. На той момент Наомі вже розлучилася зі своїм коханим Лівом Шрайбером.
Тегі: Анджелина Джоли, Бредд Питт, Дженнифэр Энистон, Джастин Теру
Сергей Задко 25 лютого 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено