Мама Меган Маркл готується стати бабусею


Мама Меган Маркл готується стати бабусею
Фото: Getty

 Деякі британські ЗМІ інформують, що переїзд Дорії Регланд з США до Англії планується в вересні. На зміну місця проживання наполягла Меган Маркл: вона хоче, щоб мама жила з нею в одному місті.

Теща принца Гаррі відповідально готується до своєї місії - бути бабусею. Відомо, що Дорія Регланд пройшла навчання в навчальному центрі The Cradle Company, розташованому в Пасадені, Каліфорнія. У ньому діють різні програми, завдяки яким слухачі отримують знання в області підготовки до пологів, догляду за дитиною, грудного вигодовування та розвиваючих занять. Майбутня бабуся стала слухачкою курсів по догляду за немовлятами та надання першої допомоги.
Щоб не привертати до себе підвищеної уваги, Дория Регланд проходила навчання на дому - два тренера проводили виїзні заняття.
За повідомленням британських ЗМІ, мама Меган Маркл вже має знання в області пренатальної йоги. А з новими навичками вона цілком замінить медсестру. Тому є припущення, що герцогиня Сассекська попросить свою маму доглядати за малюком.
Активність Дорії Регланд наводить на думку про те, що вона знає більше, що подружжя графа та герцогині Сассекських можуть розповісти громадськості. Можливо, не випадково Меган Маркл змінила образ і замість обтягуючої сукні обрала вільну, яка спровокувала чутки про вагітність?
Тегі: меган маркл
Джерело: baby.ru, Hollywood Life
Сергей Задко 10 вересня 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено