Марго Роббі розповіла про свій шлюб з Томом Акерлі


Марго Роббі розповіла про свій шлюб з Томом Акерлі
Фото: Getty
Днями 28-річна Марго Роббі прикрасила обкладинку журналу Porter і дала велике інтерв'ю. Минуло майже два роки з тих пір, як актриса таємно вийшла заміж за Тома Акерлі, однак про її сімейного життя практично нічого невідомо. У розмові з журналістом видання вона відкрила завісу таємниці.
«Бути заміжньою - це суцільні веселощі. Мені подобається виконувати обов'язки дружини. Але мені хотілося б стати ще краще», - зізналася вона.
Перед зустріччю з Акерлі Роббі не була така впевнена, що хоче заміж. Зірки познайомилися під час роботи над фільмом "Французька сюїта" (Suite Française) в 2014 році, молодий чоловік був третім помічником режисера. Спочатку вони були друзями, а потім, опинившись разом в Лондоні, закохалися одне в одного. З тих пір пара переїхала в Лос-Анджелес, де заснувала продюсерську компанію LuckyChap Entertainment.
«Я велика прихильниця ведення бізнесу з чоловіком», - сказала вона. Марго також зізналася, що після того, як вони одружилися в грудні 2016 року, вони ніколи розлучаються більше, ніж на три тижні.
Тегі: марго робби
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 03 грудня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено