Маріон Котійяр блиснула на фотовиставці Жана-Поля Готьє


 42-річна Маріон Котійяр активно відвідує заходи, організовані в рамках Тижня моди в Парижі. Пару днів тому вона була помічена на гала-вечорі Paris Opera Ballet Gala, а напередодні побувала на ретроспективній фотовиставці, присвяченій французькому модельєру Жана-Поля Готьє.

На заході актриса стала однією з головних зірок червоної доріжки. Для виходу в світ Котійяр обрала стильний наряд: на ній був об'ємний бомбер, суцільно вкритий паєтками, чорні джинси і леопардові туфлі, які ідеально доповнювали її модний look.
Марион Котийяр
Макіяж актриси в цей вечір був витриманий в ніжних нюдових тонах, а на голові було невелике начісування - з такою зачіскою Маріон виглядала дуже свіжо і молодо.
На фотовиставку Котійяр прийшла на самоті. Справа в тому, що її 45-річний чоловік Гійом Кане неохоче виходить у світ і вкрай рідко супроводжує кохану на світських заходах.
Втім, на фотовиставці Готьє актрисі явно було з ким поспілкуватися. На прийомі також були помічені Тіна кунаки, Вінні Харлоу, Коко Роша, Ізабелі Фонтана і багато інших
Тегі: марион котийяр
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 29 вересня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено