Маріон Котійяр підтвердила свою вагітність


Маріон Котійяр підтвердила свою вагітність

Французька актриса Маріон Котійяр втомилася від чуток в ЗМІ і вирішила прокоментувати роман з Бредом Піттом. Актриса опублікувала відповідну заяву на своїй сторінці в Instagram.
«Це буде моя перша і єдина реакція на той потік новин, який триває останні 24 години і який поглинув і мене. Я не звикла ні коментувати такі речі, ні навіть сприймати їх всерйоз. Але так як ситуація загострюється і зачіпає людей, яких я люблю, мені потрібно висловитися, - написала актриса. - По-перше, багато років тому я зустріла чоловіка свого життя, батька нашого сина і малюка, якого ми чекаємо зараз. Він - моя любов, мій найкращий друг і єдиний, хто мені потрібен. По-друге, хочу сказати тим, хто назвав мене спустошеною, я відчуваю себе добре, дякую. Цей створений шум - не засмучує. І всім ЗМІ та ненависникам, які роблять поспішні висновки, я щиро бажаю якнайшвидшого зцілення. І, нарешті, я дійсно хочу, щоб Анджеліна і Бред, яких я глибоко поважаю, знайшли мир у цю неспокійну годину».
Нагадаємо, раніше ЗМІ писали про те, що Пітт зрадив Джолі з партнеркою по фільму «Союзники» Маріон Котійяр і нібито з цієї причини пара розлучається.

Тегі: анджелина джоли, брэд питт, развод, марион котийяр
Сергей Задко 22 вересня 2016Ім’я:
03 березня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено