Майкл Дуглас стурбований: у дітей гени алкозалежності


Майкл Дуглас стурбований: у дітей гени алкозалежності
Фото: Gettyimages.ru/Instagram

 Що таке наркотична та алкогольна залежність, 74-річний Майкл Дуглас знає не з чуток. Він пройшов курс реабілітації в Рехабы, втратив молодшого зведеного брата через передозування наркотиків і був свідком того, як його старший син став героїновим наркоманом. Тепер же актор серйозно турбується через те, що ці гени могли передатися їх з 49-річною Кетрін Зетой-Джонс дітям, 18-річному Ділану і 15-річної Керіс.

"Думаю, коли ви дізнаєтеся щось про генетику, ви зрозумієте, що потрібно бути більш обережним. У моїй родині є залежності, тому мої молодші діти стежать за цим дуже пильно. Я продовжую з ними говорити про це," - сказав актор.
Кэтрин Зета-Джонс, Майкл и Дилан Дуглас
У 1991 році Майкл Дуглас пройшов 30-денний курс лікування в реабілітаційній клініці, а в 2004 році після довгої і наполегливої ​​боротьби з алкогольною та наркотичною залежностями помер його зведений брат Ерік. 40-річний син Дугласа Камерон, якого акторові народила його перша дружина Диандра Лукер, відсидів у в'язниці сім з половиною років за звинуваченнями, пов'язаними з наркотиками. Правда, як сказав його батько, Камерон змінився і тепер є щасливим і зразковим батьком.
До слова, у подружжя Майкла Дугласа Кетрін Зета-Джонс, з якої вони в цьому році відзначили 18-ту річницю шлюбу, є проблеми ментального характеру. Актриса довгий час страждала від депресій і лікувалася від біполярного розладу, що ледь не призвело до розлучення пари.
До речі, у Ділана в дитинстві були проблеми в розвитку - в цьому зізнавався й сам Дуглас. Син зіркового подружжя страждав від дислексії і навіть відвідував спеціальну школу для дітей з особливостями розвитку.
Тегі: кэтрин зета-джонс
Джерело: spletnik.ru, Daily Mail
Сергей Задко 23 листопада 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено