Майкл Дуглас вперше став дідусем


Голлівудська зірка Майкл Дуглас ( "Уолл-стріт», «Роман з каменем», «Основний інстинкт») вперше став дідусем. Подруга Кемерона, старшого сина 73-річного актора, бразилійка Вівіан Тібес, народила дівчинку.

 Щасливий дідусь поділився фотографією новонародженої внучки і розсекретив її ім'я.
Так, на сторінці в соцмережі Дуглас виклав фотографію, де маленька позує у мами на руках. Як повідомив новоспечений дідусь, дівчинку назвали ім'ям його батька, прадідуся маленької, 101-річного Кірка Дугласа.
"Вітаю мого сина Кемерона і милу Вівіан з народженням їх дочки Луї Іззі", - підписав фото Майкл.
Перша частина імені Кірка Дугласа - Ісер (Іззі) Данилович, він народився в єврейській родині. Ще до народження сина батьки Іззі емігрували з Російської імперії в США і згодом амеріканізували прізвища та імена всієї своєї родини. Так Іззі Данилович став Кірком Дугласом.
 
Нагадаємо, син Майкла Дугласа, Камерон, починав свою біографію добре: знімався у фільмах, йому пророкували хорошу кар'єру в Голлівуді. Але потім Дуглас-мл. захопився наркотиками. Близько 10 років тому він потрапив до в'язниці, де потім отримав ще й додатковий термін, так як навіть в ув'язненні його спіймали із забороненими речовинами. Його звільнили близько року тому. Ймовірно, тоді він і почав зустрічатися з Вівіан Тібес, інструктором з йоги і матір'ю його майбутньої дитини.
Тегі: майкл дуглас
Сергей Задко 23 грудня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено