Майкл Кейн розповів про секрет Бейонсе


Майкл Кейн розповів про секрет Бейонсе
Фото: Getty
Ймовірно, Бейонсе більше не буде розповідати Майклу Кейну про її глибокі темні секрети після того, як він проговорився на цьому тижні. За словами британського актора, 37-річна Бейонсе мріє виграти «Оскар» в майбутньому, і він упевнений, що вона зможе це зробити. Чи можете ви уявити цю промову? Це було б епічно.
85-річний Майкл мав задоволення працювати з Бі в 2002 році, коли вони обидва знімалися в «Голдмембері», і здається, що вони досить близько зійшлися на знімальному майданчику. Досить близько, щоб Бі розкрила свої найбільші професійні амбіції. Згадуючи їх майже двадцятирічну бесіду, Майкл сказав Rolling Stone: «Я знав, що вона співачка і у неї була група. Одного разу я запитав її: «Що ти хочеш зробити зі своїм життям?»
Він додав: «І вона сказала: «Я хочу виграти премію «Оскар» за акторську майстерність». Кінематографічна кар'єра Бейонсе розвивалася в досить недбалому темпі, і поп-зірка в основному віддавала перевагу своїй музиці. Однак вона знялася в декількох головних ролях у фільмах, таких як «Рожева пантера», «Кадилак Рекордс» і «Бойові спокуси».
Тегі: майкл кейн
Джерело: Rolling Stone
Сергей Задко 26 січня 2019Ім’я:
23 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено