Майлі Сайрус на дні народженні з Ліамом Хемсвортом


Майлі Сайрус на дні народженні з Ліамом Хемсвортом
Фото: INSTAGRAM, Getty

 У п'ятницю співачці і актрисі Майлі Сайрус виповнилося 26 років - і цей особливий день вона провела поряд з найближчими людьми. Її батько Біллі Рей Сайрус опублікував в Instagram кадри з сімейного свята, і на них можна помітити 28-річного Ліама Хемсворта.

На фото бойфренд Майлі сидить поруч з її бабусею і мамою - всі вони щасливо посміхаються і вітають Майлі. На іншій фотографії господиня свята задуває свічки на торті.
Лиам Хемсворт с Майли Сайрус и ее семьей
А майже два тижні тому у них був зовсім інший настрій: сім'я знаменитості була в шоці від наслідків лісових пожеж, що обрушилися на Каліфорнію. Майлі виявилася в числі постраждалих: її будинок згорів дотла.
"Я абсолютно спустошена новинами про пожежу. На щастя, мені пощастило. Мої домашні тварини і любов мого життя змогли вибратися, і це найголовніше. Мій будинок зруйнований, але залишаться щасливі спогади про час, проведений там," - написала Сайрус в соцмережі.
Фото из Instagram Лиама Хемсворта
Ліам опублікував в Instagram знімок будинку після пожежі. Хемсворт і Сайрус пожертвували 500 тисяч доларів на відновлення свого району в Малібу і допомогу іншим погорільцям.
Тегі: лиам хемсворт
Джерело: ET, spletnik.ru
Сергей Задко 23 листопада 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено