Медсестра буде позиватись проти акторки Хізер Локлір


Медсестра буде позиватись проти акторки Хізер Локлір
Фото: Getty

 Скандально відома зірка серіалу "Район Мелроуз" Хізер Локлір знову переживає не найкращі часи. Так, медсестра, яка постраждала під час нападу Хізерс, готує проти актриси судовий позов.

Медсестра стверджує, що через отримані травми після нападу зірки вона певний час не могла працювати. Крім цього, Локлір побажала дітям Хейн-Хілтон померти від СНІДу, пише People.
Тепер Дженніфер вимагає, щоб актриса виплатила компенсацію за її лікування, також відшкодувала її зарплату, яку медсестра не отримала, оскільки в цей час лікувалася. Також Хейн-Хілтон вимагає відшкодування морального збитку. Однак Локлір свою провину не визнає. За словами адвоката медичної працівниці, Хізер не хоче йти на контакт.
"Очевидно, що вона не збирається брати на себе відповідальність за свої дії", - припустив адвокат.
Нагадаємо, в середині червня цього року 56-річна Хізер Локлір була госпіталізована після агресивної поведінки вдома і загрози суїциду. Перед цим актриса вела себе дивно, тому її стурбовані батьки прибули до неї додому. Там між ними виник конфлікт: Хізер вдарила батька і намагалася задушити матір. Батьки викликали поліцію і медиків, які незабаром доставили Хізер в лікарню. Виявляється, Локлір встигла завдати травму і фельдшерам. Одному з них - досить серйозну.
Тегі: хизер локтир
Джерело: People, segodnya.ua
Сергей Задко 03 листопада 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено