Меган Фокс зізналася: все її діти - незаплановані


Меган Фокс зізналася: все її діти - незаплановані

Меган Фокс не так давно прийшла в форму після третьої вагітності, а журналісти вже завалюють її питаннями про те, коли вони з чоловіком планують зачати четверту дитину.

Відповідь актриси виявилась вельми несподіваною. З'ясувалося, що жодна з дітей Меган і Брайана Остіна Гріна ні запланована, все відбулося спонтанно. Більш того, актриса та її чоловік в даному питанні покладаються на долю, тому точної відповіді про те, коли з'явиться на світ їх четверта дитина, у них немає.
«Жодна з наших дітей не була запланована, тому я не можу сказати вам, що на цьому ми зупинимося. Мої частини тіла ледь тримаються разом. Вони ніби тримаються на скотчі. Але вся ця конструкція буде розвалюватися, якщо у мене з'явиться ще одна дитина », - зазначила актриса.
Меган також додала, що справлятися з трьома маленькими дітьми поодинці досить складно, тому що на кожному розі їх підстерігає небезпека, і іноді навіть найбезпечніший предмет може стати зброєю.
«У вас не може бути вилок, вилки - це зброя ... Вони завжди намагаються вбити один одного, і це так напружено, тому що дитина перебуває у стресовому стані, тому що вона не розуміє, що відбувається», - говорить Фокс.
Тегі: меган фокс
Сергей Задко 13 листопада 2017


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено