Меган Маркл дала перше телеінтерв'ю після заміжжя


Меган Маркл дала перше телеінтерв'ю після заміжжя
Фото: Getty

 Працювати з камерою Меган Маркл, яка ще недавно досить багато часу проводила на знімальному майданчику, звичайно, не звикати. Але ось телеінтерв'ю як королівська особа вона дала вперше. Герцогиня Сассекська взяла участь в зйомках документального фільму Queen of the World, який покажуть на британському телебаченні у вересні.

Картина, як можна здогадатися з її назвою, присвячена королеві Єлизаветі II і її ролі на світовій політичній арені, а також її планам з передачі обов'язків спадкоємцям престолу.
В інтерв'ю Меган розповість про королеву і роботі принца Гаррі з представниками країн Співдружності, послом молоді якого він недавно був призначений, а також про свою участь в ній. Чоловік герцогині Сассекської теж знявся в картині і повідав, що робота в Співдружності для них з Меган зараз є пріоритетною.
Крім Меган і Гаррі, інтерв'ю авторам фільму також дали принци Чарльз і Вільям, принцеса Анна і графиня Уессекська. У картину також увійдуть особисті матеріали з приватних кіноархівів королеви Єлизавети II і герцога Единбурзького Філіпа, а також будуть продемонстровані деякі коштовності з королівської колекції.
Тегі: меган маркл
Джерело: dailymail.co.uk
Сергей Задко 30 вересня 2017Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено