Меган Маркл змінила віру заради коханого

Заради того, щоб піти під вінець зі своїм коханим принцом британської корони Гаррі, колишня американська актриса Меган Маркл прийняла рішення змінити віру і долучитися до лона англіканської церкви. Існуючі правила не зобов'язують наречену принца міняти віру. Однак, як заявила Маркл в листопаді 2017 року, вона хоче піти на такий крок на знак поваги до королівського сімейства.
Таємний обряд хрещення пройшов 8 березня в Королівській каплиці Букінгемського палацу в Лондоні і зайняв не більше години. Таїнство провів архієпископ Кентерберійський, з використанням води з священної річки Йордан, повідомляє Daily Mail.
Крім нареченої і церковного прелата, на церемонії були тільки кілька помічників архієпископа, майбутній чоловік, а також принц Чарльз і його друга дружина Камілла, герцогиня Корнуольська. Варто відзначити, що раніше Маркл була переконаною протестанткою.
Урочиста весільна церемонія Гаррі і Меган призначена на 19 травня. Уже відомо, що це буде не скромне сімейне торжество. Взяти участь в процесії проходження карети з молодятами і поспостерігати за весільним кортежем зможуть всі піддані Британського королівства.
Сергей Задко 08 березня 2018