Обитель зла

Меган Маркл змінила віру заради коханого


Меган Маркл змінила віру заради коханого

 Заради того, щоб піти під вінець зі своїм коханим принцом британської корони Гаррі, колишня американська актриса Меган Маркл прийняла рішення змінити віру і долучитися до лона англіканської церкви. Існуючі правила не зобов'язують наречену принца міняти віру. Однак, як заявила Маркл в листопаді 2017 року, вона хоче піти на такий крок на знак поваги до королівського сімейства.

Таємний обряд хрещення пройшов 8 березня в Королівській каплиці Букінгемського палацу в Лондоні і зайняв не більше години. Таїнство провів архієпископ Кентерберійський, з використанням води з священної річки Йордан, повідомляє Daily Mail.
Крім нареченої і церковного прелата, на церемонії були тільки кілька помічників архієпископа, майбутній чоловік, а також принц Чарльз і його друга дружина Камілла, герцогиня Корнуольська. Варто відзначити, що раніше Маркл була переконаною протестанткою.
Урочиста весільна церемонія Гаррі і Меган призначена на 19 травня. Уже відомо, що це буде не скромне сімейне торжество. Взяти участь в процесії проходження карети з молодятами і поспостерігати за весільним кортежем зможуть всі піддані Британського королівства.
Сергей Задко 08 березня 2018


Ім’я:
30 листопада 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено