Меган Маркл представила кулінарну книгу


Меган Маркл представила кулінарну книгу
Фото: INSTAGRAM, Getty

 Герцогиня Сассекська Меган давно славиться своїм інтересом до благодійності і любов'ю до готування. Днями обидва захоплення Меган змогли втілитися в одному спільному проекті - кулінарній книзі «Разом: книга нашого співтовариства».

Маркл самостійно написала передмову до книги, а також посприяла її публікації і особисто протестувала рецепти зі збірки. Видання було створено жінками, які працюють в їдальні Hubb Community Kitchen, що розташовується в лондонському центрі Мусульманської культурної спадщини. Кулінарна книга створювалася на користь постраждалих від торішнього пожежі в житловому багатоповерховому будинку Гренфелл-тауер. Автори збірника рецептів раніше проживали в зруйнованому вогнем будівлі і тепер допомагають своїм товаришам по нещастю. 128-сторінкова книга містить близько 50 різноманітних рецептів з усього світу.
За повідомленням Кенсингтонського палацу, видання вже можна придбати в Інтернету за ціною від 10 фунтів, всі кошти від продажу підуть на благодійні цілі.
За інформацією інсайдера, Меган відвідувала цю кухню ще задовго до весілля з принцом Гаррі. В офіційному Інстаграм-акаунті Кенсингтонського палацу представлений короткий тизер про створення книги і процесі спілкування Меган з жінками, які працюють на кухні.
«Готування для мене - це все. Я так люблю спостерігати за людьми, які дружно збираються за столом. Я люблю готувати, я люблю годувати людей. На цій кухні народилася книга «Разом» - це кулінарна книга, але ще це і історія спільноти західного Лондона, яке зібралося разом на кухні, щоб доказазать силу і міць спільних дій проти негараздів ... », - розповіла Меган в своєму вступному слові.
Тегі: меган маркл
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 16 вересня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено