Меган Маркл продемонструвала кругленький живіт


Меган Маркл продемонструвала кругленький живіт
Фото: Getty

 Напередодні 37-річна Меган Маркл і 34-річний принц Гаррі покинули Австралію і прилетіли на Фіджі. Зустрівшись з офіційними особами та відвідавши Альберт-парк, герцог і герцогиня Сассекські вирушили на вечерю в готель Grand Pacific, який був організований президентом Фіджі, генерал-майором Джіойе Конроте.

Меган Маркл одяглася відповідно до дрес-коду прийому, який передбачав вечірні сукні. Дружина принца Гаррі з'явилася на вечері в сукні в підлогу від SAAFiYA в яскравому відтінку "Фіджі". Судячи з усього, святкове вбрання було трохи перешите спеціально для герцогині. Образ був доповнений великими сережками з діамантами.
Меган Маркл и принц Гарри
Вечірня сукня підкреслила помітно кругленький живіт Меган Маркл, яка зараз знаходиться на 13-му тижні вагітності. Весь вечір принц Гаррі, який для вечірнього прийому вибрав чорний класичний костюм з метеликом, не зводив з дружини очей, тримав її за руку і допомагав спускатися по крутих сходах ресторану.
Відпочивши після перельоту, вагітна Меган виглядала дуже бадьоро і свіжо: під час прийому з її обличчя не сходила усмішка.
Тегі: меган маркл
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 23 жовтня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено