last-night-in-soho

Меган Маркл розповіла, що сумує за «Форс-мажорами»


Меган Маркл розповіла, що сумує за «Форс-мажорами»

 Меган Маркл довелося багато чим пожертвувати заради своєї любові. Вона відмовилася від соціальних мереж, залишила акторську професію і свій колишній будинок, щоб вийти заміж за принца Гаррі. І це рішення далося їй нелегко. Меган досі згадує ті часи, коли більшу частину свого часу вона проводила на знімальному майданчику серіалу «Форс-мажори».

Під час офіційного візиту в Дублін до Меган підійшла дівчина, яка із задоволенням дивилася всі сезони серіалу.
"Я величезна фанатка «Форс-мажорів», і я сказала Меган, що дуже сумую за нею як героїні. І вона відповіла, що теж дуже сумує, "- прокоментувала жінка.
Тепер колишню актрису чекають великі справи. Жителі Великобританії і країн Співдружності вірять, що саме герцогиня Сассекському зможе реалізувати важливі соціальні програми.
"Меган дуже мила, симпатична і чуйна. Вона - ковток свіжого повітря в королівській родині і ідеальна модель жіночої поведінки," - зазначила мешканка Дубліна.
Нагадаємо, що Меган Маркл і принц Гаррі одружилися 19 травня. Після весілля закохані вибрали собі заміський будинок. Поки резиденцію подружжя знімають в оренду. Інсайдери переконані, що Єлизавета II незабаром купить нерухомість для молодят.
Тегі: меган маркл
Сергей Задко 13 липня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено