Меган Маркл розповіла, як принц Гаррі їй освідчився


Меган Маркл розповіла, як принц Гаррі їй освідчився

 Поїздка принца Гаррі і Меган Маркл в Белфаст стала несподіванкою для городян, які підходили до них і вітали. 21-річна Грейс Сімпсон пізніше розповіла журналістам про цю зустріч. Дівчина простягнула нареченій принца букет червоних троянд і зізналася, що дуже любить серіал "Форс-мажори" (Suits), в якому Маркл знімалася.

"Мені дуже хотілося побачити обручку, яку принц подарував їй на честь заручин, тому я попросила, а вона простягнула мені руку. Меган сказала, що це був найприємніший момент, і подивилася на Гаррі. Я зізналася, що ми всією сім'єю дивимося серіал "Форс-мажори ", і запитала, чи була заручини такими же романтичними, як в телешоу. Вона відповіла:" Набагато романтичніше," - розповіла мешканка Белфаста.
 45-річна Енн Браунлі поділилася подробицями своєї розмови з принцом Гаррі, якого вона запитала, чи був у нього парубочий вечір.
"Без коментарів", - відповів принц і посміхнувся.
Час до весілля, яка відбудеться 19 травня, принц і його наречена проведуть в поїздках по Великобританії. Гаррі представлятиме підданим свою майбутню дружину.
Тегі: меган маркл
Сергей Задко 23 березня 2018


Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено