last-night-in-soho

Меган Маркл розповіла про заміжнє життя з принцом Гаррі


Меган Маркл розповіла про заміжнє життя з принцом Гаррі

 Медовий місяць Меган Маркл і принца Гаррі, які одружилися 19 травня, все ще триває, хоча молодята вже і повернулися з весільної подорожі. І Меган на сьомому небі від щастя: про це новоспечена герцогиня Сассекському сьогодні розповіла журналістам і гостям під час своєї поїздки в Чешир разом з королевою Єлизаветою II (це їх перший спільний вихід тет-а-тет).

"Гаррі кращий чоловік на світі," - заявила Меган.
Враженнями від зустрічі з дружиною принца поділилася одна з присутніх на заході, якій вдалося особисто поговорити з герцогинею:
"Меган виглядала просто ідеально. Насправді мене просто вразило, яка вона красива в реальності. Я запитала її про заміжньої життя, і вона відповіла, що все чудово. Ще я сказала їй, що вона прекрасно виглядала на весіллі і що вони з Гаррі створені одне для одного, вона була зворушена і подякувала мене: "Спасибі вам, ваші слова дуже багато значать для нас", - розповіла ЗМІ 61-річна Шерон Бріско.
"Меган на сьогоднішньому заході просто світилася від щастя, та й королева, судячи з посмішкам, була в гарному настрої. До речі, для цієї зустрічі Єлизавета II подарувала дружині улюбленого внука свої сережки, і ті відмінно підійшли до кремовому сукні Меган від Givenchy."
Тегі: меган маркл
Сергей Задко 14 червня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено