007

Меган Маркл сумує за віртуальним спілкуванням


Меган Маркл сумує за віртуальним спілкуванням

 Меган Маркл, вимушена відмовитися від спілкування в соціальних мережах (наречена принца Гаррі видалила свої профілі в Instagram, Twitter, Facebook і Snapchat), якщо вірити західним ЗМІ, сильно сумує за віртуальним спілкуванням.

"Вона дуже сумує за своїм друзям, а також іншими інтернет-користувачами, з якими вона спілкувалася в соцмережах. Все виявилося складніше, ніж вона думала, і їй буде потрібно багато часу, щоб до всього пристосуватися," - розповів інсайдер.
Нагадаємо, що рішення видалити свої акаунти в соцмережах Меган прийняла на початку цього року. Втім, на такий крок вона пішла не за власним бажанням, а через правила, які встановлені в королівській родині (її члени не ведуть особисті сторінки в соціальних мережах). Меган, яка в травні вийде заміж за принца Гаррі, тепер повинна цим правилам беззаперечно слідувати.
Джерело додало, що Меган, незважаючи на своє акторське минуле, а також популярність і впізнаваність, досі не пристосувалася до того, що тепер уваги до її персони стало в рази більше.
"Вона тепер не може просто прокинутися і, не зробивши макіяж, піти на прогулянку з собакою або ж сходити в магазин за пакетом молока," - розповів він.
До речі, днями в мережу потрапили відверті фотографії Маркл, на яких вона позує топлес. Незважаючи на те що достовірність знімків не підтверджена, а Кенсінгтонський палац заявив, що ці фото несправжні, ця історія на репутації нареченої принца Гаррі може позначитися не найкращим чином.
Тегі: меган маркл
Сергей Задко 18 березня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено