Меган Маркл стала улюбленицею королеви Єлизавети II


Меган Маркл стала улюбленицею королеви Єлизавети II

 За незадоволеному виразу обличчя Єлизавети II на весіллі принца Гаррі і Меган Маркл багато визначили: королева явно відноситься до невістки люто. І помилилися. Незважаючи на те, що Меган неодноразово порушувала королівський протокол і вела себе непристойно на публіці, а в мережі раз у раз спливав компромат на неї, Єлизаветі II і принцу Чарльзу герцогиня дуже подобається. Про це журналістам розповіло джерело, наближене до британської монархії.

"У Меган склалися дуже теплі і довірчі відносини як з принцом Чарльзом, так і з Єлизаветою II. Вона намагається догодити їм у всьому і робить все можливе для самоосвіти, щоб вести себе правильно."
Джерело також розповіло, що Меган відчувала себе комфортно на церемонії Young Leader Award і їй подобається займатися громадськими справами. Судячи з усього, герцогиня Сассекська планує займатися тими питаннями, які вона піднімала будучи послом ООН, а саме: гендерна рівність, жіноча освіта і права меншин.
Нагадаємо, що Меган Маркл і принц Гаррі одружилися 19 травня. Після весілля закохані вибрали собі заміський будинок. Поки резиденцію подружжя знімають в оренду. Інсайдери переконані, що Єлизавета II незабаром купить нерухомість для молодят.
Тегі: меган маркл
Сергей Задко 28 червня 2018


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено