Менді Мур знову виходить заміж за рокера


Менді Мур знову виходить заміж за рокера
Не тільки Сієнна Мілер готується до весілля: стало відомо про заручини її колеги по цеху, 33-річної актриси Менді Мур. За повідомленнями джерел, в минулий понеділок, 11 вересня, зірка фільму "Поспішай кохати" і серіалу "Це ми" недавно отримала пропозицію руки і серця від свого коханого - 32-річного фронтмена рок-групи Dawes Тейлора Голдсміта. Доказ чуток - новеньке кільце з діамантом, яке засяяло на безіменному пальці актриси. З цією прикрасою Менді вже встигли зняти папарацці.
Офіційних коментарів щодо заручин поки немає, зате колеги Мур за серіалом "Це ми" вже підтвердили інформацію: "Вона прислала нам фото з кільцем, хотіла поділитися радістю. Ми за неї дуже раді!" - розповіли журналістам актори Кріс Салліван і Джон Уертас.
Друзі зірки говорять, що Мур дуже щаслива і вже почала планувати весілля. Вона, до речі, буде для актриси вже другий: раніше вона шість років була одружена з іншим рок-музикантом, Райаном Адамсом. Подружжя розлучилося в січні 2015 року, а вже через півроку Менді знайшла нову любов.
Тегі: мэнди мур
Сергей Задко 20 вересня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено