Меріл Стріп прокоментувала 21-у номінацію на "Оскар"


Меріл Стріп прокоментувала 21-у номінацію на

 Меріл Стріп в черговий раз побила свій же рекорд за кількістю номінацій на головну кінопремію. Актриса отримала свою 21-у номінацію на «Оскар», чому безмежно рада. У кіносередовищі вже визнали, що їй немає рівних, проте Меріл як і раніше ретельно підходить до вибору ролей, намагаючись через творчість донести свої ідеї світу.

Чергову номінацію голлівудська актриса вже встигла прокоментувати журналістам. Вона подякувала Кіноакадемію і зазначила, наскільки важливо для неї визнання за роль у фільмі «Секретне досьє».
"Для мене дуже почесно бути відзначеною номінацієї за фільм, який мені подобається, фільм, який виступає на захист свободи преси і виступає за те, щоб жінки змінювали історію. Пишаюся цим фільмом і всією командою кінематографістів. Дякую вам від щирого серця," - зазначила актриса.
Нагадаємо, що в скарбничці Меріл вже є три премії «Оскар»: першу нагороду вона отримала в 1980 році за роль в картині «Крамер проти Крамера», другу - в 1983 році за блискучу гру у фільмі «Вибір Софі», а третю відносно недавно , в 2012 році за роль Маргарет Тетчер у стрічці «Залізна леді».
Тегі: мерил стрип
Сергей Задко 24 січня 2018


Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено