last-night-in-soho

Мейсі Вільямс стане подружкою нареченої Софі Тернер


Мейсі Вільямс стане подружкою нареченої Софі Тернер

 Мейсі Вільямс стане подружкою нареченої на весіллі своєї подруги і напарниці по серіалу «Гра престолів» Софі Тернер. Про це Мейсі розповіла в інтерв'ю Radio Times. За її словами, зараз Софі тільки планує весілля, саме ж торжество відбудеться після завершення зйомок останнього, восьмого сезону проекту.

"Ми чекаємо, поки закінчиться сезон, але я думаю, що вона вже розбурхує своє маленьке серце і уявляє, як все буде," - зазначила Мейсі.
Вона також додала, що отримала пропозицію стати подружкою нареченої майже відразу. Мейсі вважає весілля, на якій вона виступить в подібному статусі, захоплюючою подією, однак трохи дивною.
Мейсі Вільямс і Софі Тернер грають сестер Старк в популярному серіалі «Гра престолів». Актрис пов'язує міцна дружба і поза знімальним майданчиком. Знаменитості підтримують один одного у всьому, тому не дивно, що Мейсі на святі Софі відведена особлива роль.
Нагадаємо, що в кінці жовтня минулого року Софі Тернер отримала пропозицію руки і серця від свого бойфренда музиканта Джо Джонаса. Про щасливу подію актриса повідомила, опублікувавши знімок з обручкою на своїй сторінці в соціальній мережі. Закохані зустрічаються вже трохи більше року. Вперше про їхній роман заговорили в листопаді 2016- го, коли їх помітили в компанії один одного на концерті pre 2016 EMAs.
Тегі: софи тернер
Сергей Задко 23 січня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено