Міла Куніс ні не відходила від сина на прогулянці


Міла Куніс ні не відходила від сина на прогулянці

 Міла Куніс і Ештон Катчер поділяють порівну батьківські обов'язки. У той час, як актор зайнятий зйомками, з дітьми сидить його дружина. Ештон, в свою чергу, теж підміняє дружину, коли їй потрібно відлучитися у справах. Вчора сидіти з сином настала черга Міли. Актриса разом з маленьким Димитрієм вирушила в парк, де їх і підстерегли папараці. Шанувальники відзначили, що Димитрій все більше стає схожий на свого батька Ештона.

Актриса вибрала для прогулянки джинси, білу футболку і сіре пальто. Від косметики і укладання вона і зовсім відмовилася. Сина Міла теж одягла за останньою модою: в штани кольору бургунді, білий світшоти і кеди.
Нагадаємо, Міла Куніс почала зустрічатися з Ештоном Катчером в 2012 році. 4 липня 2015 року актори офіційно узаконили свої стосунки. Подружжя виховує двох дітей: дочку Уайатт і сина Димитрія. В одному з інтерв'ю Ештон заявив, що син і дочка не отримають його трастові фонди і не успадкують гроші. Актор зазначив, що якщо його діти «захочуть заснувати свою справу і представлять хороший бізнес-план», то він інвестує в нього гроші.
Тегі: мила кунис, эштон катчер
Сергей Задко 14 березня 2018


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено