Міла Куніс розповіла про розлучення з Ештоном Катчером


Міла Куніс розповіла про розлучення з Ештоном Катчером

 В інтерв'ю для серпневого випуску журналу Cosmopolitan Міла Куніс розповіла про те, чому її немає в соцмережах, а також про чутки про її розлучення з чоловіком, також актором -Ештоном Катчером і "нову" вагітність.

"Я пізно " встрибнула "в цей поїзд. Пам'ятаю, в якийсь момент моя сусідка по кімнаті каже мені:" Уявляєш, з'явилася така штука - Facebook ", і я подумала:" Що це за Facebook? Це просто дивно, - розповіла актриса.
Також Міла пояснила, що Ештон не був проти соціальних мереж: "Тоді ми з Ештоном почали це обговорювати. Раніше він був неймовірно просунутим, що стосується соцмереж, хотів бути ближче до людей. Але потім якось повернулося в негативну сторону, з'явилися і злість , і ненависть, це вже не жарти ", - додала Куніс.
Зірка "Чорного лебедя" також розповіла, що завдяки її відсутності в соціальних мережах, вона може уникнути читання божевільних чуток про те, що таблоїди продовжують поширювати про її особисте життя: "Я нічого не читаю про себе. Я щиро не знаю, що там про мені пишуть. Ну крім того, що стабільно раз на рік я ходжу вагітна і ми з чоловіком розлучаємося. Дізнаюся про це, коли бачу обкладинки журналів по шляху в продуктовий ".
Куніс пояснила, негативний ефект від таких "бульварних" чуток є - це коли її батьки, а також бабуся з дідусем читають про неї небилиці в журналах і мережі. За словами Міли, її рідні дуже переживають: "Коли я була вагітна, таблоїди написали, що мовляв мене терміново поклали в лікарню. Чи не описати словами той стрес, який пережила моя родина, коли вони прочитали це".
Тегі: мила кунис, эштон катчер
Сергей Задко 03 липня 2018
Like

Ім’я:
14 грудня 2019
Ваш коментар

популярні плітки


Чому Тор вижив в останніх "Месниках"? Чому Тор вижив в останніх "Месниках"?

Пояснюють сценаристи проекту.

01 грудня 2019 0 3907
Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм

Актриси зіграли в проекті «Маленькі жінки».

11 грудня 2019 0 1011
Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік

І вийшла в світ у відвертій сукні.

10 грудня 2019 0 815
Холланд і Сміт нарешті зустрілися Холланд і Сміт нарешті зустрілися

Після 2 років роботи над проектом.

10 грудня 2019 0 797
Дженніфер Лопес готова до дітей Дженніфер Лопес готова до дітей

Актриса хоче поповнення в сімействі.

10 грудня 2019 0 679