last-night-in-soho

Мілла Йовович: "P.S. Я - плоска і не поголила пахви"


Мілла Йовович:

 Знаменита голлівудська актриса Мілла Йовович на своїй сторінці в Instagram розмістила емоційний пост з політичним підтекстом, в якому розмірковує на тему поділу сімей мексиканських біженців на кордоні з США: "Я не підтримую нелегальну міграцію, але все ж розумію, чому стільки людей прагнуть в США. для них ця країна - мрія і місце, де можна знайти краще життя для себе і своїх дітей. Тому моя сім'я перебралася сюди в 80-х ", - написала Мілла.

Актриса також додала, що якщо хтось бажає допомогти мігрантам, в своєму профілі вона залишила посилання на фонди США, що допомагає таким сім'ям.
Незважаючи на серйозну тему, яку підняла актриса, вона, припускаючи, що багато хто зверне увагу на її зовнішній вигляд, а не на посил, в своєму зверненні в самому кінці написала: "P.S. і так, я - плоска і не поголила пахви".
Знаменита актриса Мілла Йовович в 80-е і 90-е роки вражала своєю красою на сторінках модних журналів. Пізніше вона стала зніматися в кіно, де мала не менший успіх. Йовович знялася в більш ніж 30-ти картинах.
Зараз - вона щаслива мати двох дочок - Ева Габо Андерсон і Дашіел Іден Йовович-Андерсон.
Тегі: милла йовович
Сергей Задко 24 червня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено