addams-family-2

Мільйони Джонні Деппа витратила його сестра


Мільйони Джонні Деппа витратила його сестра
Позов голлівудського актора до своїх колишніх менеджерів триває: з'явилися нові подробиці про мільйонні витрати Деппа. На цей раз один із співробітників TMG Джанін Рейберн стверджує, що зірка «Піратів» не був обізнаний про свої заборгованості перед TMG, а його сестра Крісті і зовсім витрачала гроші, не звітуючи ні перед ким. Менеджери компанії Джоел і Роб Мандель знали про це, але дозволяли їй це робити, тому що вона їх залякала.
«Я не вірю, що Джонні був обізнаний про її фінансове становище. Наскільки мені відомо, фінансові звіти про її витрати йому не надіслані», - сказала Рейберн.
За її словами, Крісті витрачала гроші на особисті витрати: весілля дочки, відпустки і новий басейн. «Він мій брат. Мої гроші - його гроші. Його гроші - мої», - заявила Крісті на звинувачення.
Нагадаємо, що в лютому цього року Джонні Депп звинуватив керівництво фірми в шахрайстві, в результаті чого він втратив чесно зароблені 25 мільйонів доларів. У свою чергу представники TMG заявляли, що всьому виною сам Депп зі своєю шопінговою залежністю і «безвідповідальним марнотратством».
Тегі: джонни депп
Сергей Задко 01 червня 2017


Ім’я:
18 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено