Міра Сорвіно стала жертвою харассмента в 16 років


Міра Сорвіно стала жертвою харассмента в 16 років

 50-річна Міра Сорвіно, володарка премії "Оскар" за роль у фільмі "Велика Афродіта" (Mighty Aphrodite) в середу, 11 липня, в інтерв'ю Голлівудської асоціації іноземної преси розповіла, що стала жертвою харассмента багато років назад. Зірка розповіла, що коли їй було 16 років, вона прийшла на прослуховування на роль у фільмі жахів. Однак вона й уявити не могла, що кошмари почнуться прямо на знімальному майданчику. Щоб дівчина краще вжилася в роль і по-справжньому злякалася, один з кастинг-директорів прив'язав її до стільця, сильно вдарив по руці, а потім ... заткнув їй рота презервативом.

"Це було так неадекватно! І якого дідька він робив з презервативом в кишені на прослуховуванні ?!" - згадує вона.
Ні назви фільму, ні прізвища цього кастинг-директора актриса не назвала.
Міру додала, що після цього кастингу вона зрозуміла, як працює кіноіндустрія.
"Коли ти молодий, ти не ставиш ніяких питань. Ти думаєш, що має зробити все, щоб зняти якісну сцену," - сказала Сорвіно.
"Режисери тиснуть на вас, щоб ви вступали з ними в зв'язок, а кастинг-директора прямо говорять, що ви отримаєте роль, якщо з ними переспите. Я часто з цим стикалася," - розповіла вона, додавши, що ніколи на це не погоджувалася.
"Я не могла піти на це, тому що я зрадила б саму себе. Саме тому я не отримала дуже багато ролей у знаменитих фільмах," - додала вона.
Раніше Міра Сорвіно, як і багато зірок, розповіла про сексуальні домагання з боку Харві Вайнштейна, з яким працювала в 1990-ті роки.
Тегі: мира сорвино
Сергей Задко 12 липня 2018Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено