Мішель Вільямс таємно вийшла заміж!


Мішель Вільямс таємно вийшла заміж!
Фотографія: Legion-Media

 Цього вже точно мало хто очікував: 37-річна Мішель Вільямс таємно вийшла заміж. Обранцем зірки фільму «Валентинка» став 40-річний інді-рок музикант Філ Елверум, відомий під псевдонімом Mount Eerie.

Несподівані для багатьох шанувальників подробиці зі свого особистого життя актриса і колишня дружина Хіта Леджера (який помер в 2008 році від передозування лікарськими препаратами) розповіла у відвертому інтерв'ю для журналу Vanity Fair.
"Я ніколи не говорила про любовні справи. Я завжди говорю Матильді [дочці Хіта Леджера]: «Твій тато любив мене до того, як люди почали думати, що я талановита або гарна, або добре одягаюся». Я ніколи в своєму житті не обговорювала відносини ... Але Філ - не такий, як усі. Я нарешті любима і з ним я відчуваю себе вільною."
Як повідомляється, святкування відбулося у вузькому колі рідних в горах Адирондак штату Нью-Йорк. Свідками були лише декілька друзів та їх двоє дочок. Але незважаючи на такі одкровення, ніхто точно не знає, скільки Вільямс і Філ разом.
Варто відзначити, що Елверум теж втратив свою любов: в 2016 році померла від раку його дружина художниця Женев'єв Кастре. Їхня донька була на той момент ще немовлям.

Джерело: digitalspy.com, segodnya.ua
Сергей Задко 27 липня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено