На Гвінет Пелтроу подали в суд


На Гвінет Пелтроу подали в суд
Фото: Getty
На Гвінет Пелтроу подав до суду чоловік, який стверджує, що вона врізалася в нього, катаючись на лижах в Юті три роки тому. За повідомленнями, Террі Сандерсон, якому 72 роки, подав позов на 3,1 мільйона доларів.
В результаті зіткнення на гірськолижному курорті у нього стався струс мозку, черепно-мозкова травма і чотири зламаних ребра. Аварія сталася в Deer Valley Resort, штат Юта, в лютому 2016 року, і зараз він шукає компенсацію за втрату задоволення від життя, емоційні переживання, потворність і медичні витрати.
Згідно з документами, отриманими TMZ, Сандерсон стверджує, що Гвінет була відповідальна за лижний інцидент, тому що вона втратила контроль над своїми лижами, зіткнулася з ним ззаду і збила його з ніг. Він звинувачує її в тому, що вона піднялася і продовжила свій шлях по трасі для початківців, не перевіряючи, чи все гаразд, поки інструктор по лижах не зупинився, щоб звинуватити його в тому, що він став причиною аварії. Чоловік вважає, що інструктор подав помилковий звіт, звинувачуючи його в спробі захистити Гвінет.
Тегі: гвинет пэлтроу
Джерело: TMZ
Сергей Задко 03 лютого 2019


Ім’я:
13 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено