На ремейк "Ворона" подали до суду?


На ремейк

Багатостраждальний ремейк містичного бойовика «Ворон» в одному кроці від закриття. Продюсер оригінальної стрічки Едвард Р. Прессман подав позов до суду з вимогою відібрати в студії Relativity Media всі права на ремейк та наступні проекти. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.
Студія Relativity Media купила в Прессмана права на «Ворона» у 2009 році. За умовами угоди, кінокомпанія отримувала право на виробництво трьох стрічок, які б реанімували культову франшизу. У 2014 році, в ході судового розгляду, студія отримала три роки на те, щоб реалізувати свій план.
Однак ремейк «Ворона» переслідують невдачі. Проект змінив трьох режисерів, а кінокомпанія Relativity Media нещодавно пройшла через процедуру банкрутства. Останнім постановником стрічки значився Корін Харді. У листопаді 2015 року з кінематографістом був укладений договір на 150 тисяч доларів, за умовами якого він погоджувався чекати до березня 2016 року, щоб запустити стрічку у виробництво. Тим не менш, новий власник Relativity Media прийняв рішення звільнити Харді, вирішивши створити нову творчу групу з нуля.
Своє рішення Прессман аргументує тим, що нове керівництво студії звільнило режисера Коріна Харді без будь-яких причин, навіть не попередивши самого продюсера.

Тегі: ворон, корин харди
Сергей Задко 19 березня 2016Ім’я:
09 березня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено