На Сару Джесіку Паркер подали в суд


На Сару Джесіку Паркер подали в суд

 Сарі Джесіці Паркер належить відповісти перед Фемідою за те, що, на думку дизайнера Кет Флоренс, актриса не виконала обіцянок, прописаних в її контракті з ювелірним брендом Kat Florence.

Флоренс стверджує, що в жовтні 2015 року вона і Паркер підписали п'ятирічний договір про співпрацю. Він, серед іншого, включав в себе просування бренду, розробку спільної колекції, а також участь актриси у відкритті одного з ювелірних магазинів в Європі. Адвокати Кет повідомляють, що через кілька місяців після отримання Сарою Джесікою $ 7,5 млн та заявила, що робить паузу в домовленостях із-за щільного графіка зйомок серіалу «Розлучення». В результаті ексклюзивна колекція Паркер так і не побачила світ, а бутик в Лондоні довелося закрити.
Позов вже прокоментували представники актриси. Вони стверджують, що після підписання основного договору з'явилася додаткова угода з пунктами, які раніше не обговорювалися. Серед них, наприклад, 50 згадок бренду на офіційній сторінці Сари Джесіки Паркер в Instagram, 24 заходи за рік, на яких актриса повинна була з'явитися в прикрасах Kat Florence, і 12 згадок марки під час інтерв'ю з відомими модними виданнями.
«Кет Флоренс сама розірвала контракт. Вона відмовилася компенсувати збиток нашій клієнтці за невиконання договірних зобов'язань і продовжує використовувати імідж Сари Джесіки Паркер в рекламних кампаніях », - заявили представники Паркер.
Тегі: сара джессика паркер
Сергей Задко 27 квітня 2018


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено