На Сару Джесіку Паркер подали в суд


На Сару Джесіку Паркер подали в суд

 Сара Джессіка Паркер привласнила собі прикраси, в тому числі сережки і кільце, загальною вартістю 150 тисяч доларів. Про це заявив бренд Kat Florence Design, з яким актриса співпрацювала в ролі амбасадора.

«Міс Паркер запросила прикраси на кілька місяців для фотозйомки. Ми погодилися і підписали договір. Це було в березні 2016- го. Але ці речі ми більше не побачили. Ми вважаємо, що міс Паркер повинна за них заплатити », - прокоментував адвокат позивача.
Адвокат зірки, в свою чергу, визнала це вигадкою: «Сару попросили залишити прикраси у себе і по можливості доповнювати ними свої образи на червоних доріжках. Сара питала, що робити з прикрасами, з тих пір, як від Кет Флоренс перестали приходити гонорари за рекламу, але Кет, схоже, була не особливо зацікавлена ​​в їх поверненні ».
Цікаво, що в квітні цього року між сторонами вже був конфлікт. Kat Florence Design намагалися засудити Сару Джесіку Паркер, коли та відмовилася брати участь в промо-заходах до виходу нової колекції прикрас. У зустрічному позові Сара повідомила, що компанія порушила умови першої - зірці просто за це не заплатили.
Тегі: сара джессика паркер
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 15 вересня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено