007

Наталі Портман відмовилася від фільмів з поцілунками


Наталі Портман відмовилася від фільмів з поцілунками

 20 січня, у багатьох містах США пройшов "Марш жінок". На акції протесту в Лос-Анджелесі до тисяч американок приєдналися і зірки Голлівуду. Ходу організували на знак протесту проти чинного президента США Дональда Трампа і його грубих висловлювань на адресу жінок, а також на підтримку прав жінок в США і по всьому світу.

Серед знаменитостей на "Марші жінок" побували: Єва Лонгорія, Скарлетт Йоханссон, Дрю Беррімор, Кемерон Діас, Адель, Дженніфер Лоуренс, Міла Куніс, Періс Джексон, Аліса Мілано і багато інших.
З відвертою промовою виступила голлівудська актриса Наталі Портман. Зірка розповіла про те, як в дитинстві, після зйомок у фільмі Люка Бессона "Леон", вона піддавалася "секс-тероризму".
Коли Наталі було 13 років, їй прийшов лист від дорослого шанувальника, в якому той описував "свої фантазії про зґвалтування": "Ще в 13-річному віці я зрозуміла, що повинна прикривати своє тіло і стримувати самовираження, щоб залишатися в безпеці, і щоб мене брали за ту, хто заслуговує на повагу ", - розповіла актриса.
Також Портман зізналася, що місцеве радіо встановило зворотний відлік до її 18-річчя - віку, коли з нею можливо буде легально вступити в сексуальні відносини. За словами актриси, деякі кінокритики обговорювали її підліткову груди у фільмі "Леон". Наталі пояснила, що через всіх цих випадків вона навіть відмовлялася від ролей у фільмах, де за сценарієм були сцени поцілунків.
Тегі: натали портман
Сергей Задко 20 січня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено