Наталі Портман підтримала акцію проти харрасменту


 Вчора в США пройшли масові акції протесту проти кандидата до Верховного суду Бретта Кавано, якого звинуватили в сексуальному насильстві кілька жінок. До активістів приєдналися і багато знаменитостей: Наталі Портман, Джессіка Честейн, Джейн Фонда, Керрі Вашингтон, Джеймі Лі Кертіс і інші зірки.

Мими Кеннеди, Анна Фэрис, Эллисон Дженни
Деякі з них вийшли з плакатами на вулиці міст, інші ж зробили заяви в своїх соціальних мережах. Дрес-кодом акції, яка отримала назву #BelieveSurvivors ( "вірю пережили насильство"), був оголошений чорний колір (як і на минулій в січні премії "Золотий глобус"), тому всі зірки одягалися в total black look.
"Я вірю доктору Блейз Форд," - говорить плакат в руках у Наталі Портман.
Натали Портман
Саме доктор Блейз Форд, професор з Каліфорнії, першої звинуватила Кавано в харассмент. Незважаючи на те що він всі ці звинувачення назвав помилковими, на сторону Форд і інших жертв Кавано, які теж розповіли про домаганнях з його боку, встали дуже багато.
"Жінки повинні бути почуті. Сьогодні я ношу чорне на знак солідарності з доктором Крістін Блейз Форд," - підписала знімок актриса.
Мэнди Мур
"Я вірю Крістін Блейз Форд. А ще я вірю Аніті Хілл. Стаж роботи жінки повинен цінуватися не менш, ніж кар'єра чоловіка," - написала в Twitter Хізер Грем.
Джессика Честейн (в центре)
"У столиці збираються натовпи людей. Ми солідарні з Крістін Блейз Форд," - не залишилася осторонь і Джейн Фонда.
Америка Феррера и Эмбер Тэмблин
Майже всі взяли участь у акції знаменитості супроводили свої знімки хештег #TimesUp і #MeToo, в черговий раз нагадавши про силу і значимість цих рухів в житті всіх, хто коли-небудь стикався з насильством і харассмент.
Тегі: натали портман
Джерело: Enews, spletnik.ru
Сергей Задко 25 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено