Наталі Портман отримала престижну премію


Наталі Портман отримала престижну премію

Наталі Портман в черговий раз була удостоєна престижної нагороди. На цей раз актриса завоювала єврейську премію «Генезис», яку щорічно вручають за вірність єврейським цінностям і надихаючі досягнення в професії. Церемонія нагородження відбулася напередодні в Ізраїлі.

«Ми щасливі привітати Наталі Портман з тим, що вона стала лауреатом премії" Генезис "2018 року. Харизматичний присутність Наталі на екрані зворушила серця мільйонів. Її талант, її відданість суспільству і її глибокий зв'язок з єврейськими та ізраїльськими корінням викликають величезне захоплення. Вона втілює саму суть єврейського характеру і цінностей єврейського народу », - наводить РІА Новини слова одного із співзасновників премії Стена Половця.
У відповідь на це Портман заявила, що пишається своїми ізраїльськими корінням і єврейським походженням. «Це є важливою частиною того, ким я є», - зазначила актриса.
Нагадаємо, що раніше премія вручалася і іншим знаменитостям, зокрема, в різний час лауреатами ставали актор Майкл Дуглас і мер Нью-Йорка Майкл Блумберг.
Тегі: натали портман
Сергей Задко 08 листопада 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено