Наталі Портман зачитала брудний реп


Наталі Портман зачитала брудний реп

 Наталі Портман стала гостею вечірнього шоу Saturday Night Live. Під час розмови з актрисою ведучий зазначив, що з тих пір, як вона з'являлася в програмі в останній раз, багато в її житті змінилося. Наталі визнала, що подорослішала і стала серйозніше.

Тоді, в 2009 році, актриса представила свій перший іронічний кліп, де спробувала себе в якості хіп-хоп виконавиці. Відео викликало фурор в Мережі і стало справжньою «бомбою», помітно піднявши рейтинг програми.
У новому випуску шоу Наталі вирішила повторити успіх і записала новий реп-ролик зі своєю участю. Відео очевидно було пародією на Наталі зразка 2009 року і, варто відзначити, що актриса впоралася з образом зухвалої вуличної дівчата не гірше, ніж в перший раз.
"Портман, Портман, Портман, Портман, я мала вашого чоловіка і його найкращого друга тільки для спорту, хлопець," - читає Наталі.

Нагадаємо, що зараз Наталі Портман - мама двох дітей. Синові актриси і її чоловіка хореографа Бенжамена Мільпье зараз шість років, а доньці ще немає і року.
Тегі: натали портман
Сергей Задко 04 лютого 2018


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено