007

Названо дату весілля Кіта Харінгтона і Роуз Леслі


Названо дату весілля Кіта Харінгтона і Роуз Леслі

 Шанувальники "Ігри престолів" з нетерпінням чекають урочистого моменту - весілля Кіта Харінгтона і Роуз Леслі, які навіть зробили запрошення в стилі серіалу. Так-так, за чутками, запрошення були прикрашені колекційними марками із серії в честь "Ігри престолів" із зображенням Джона Сноу. Спостерігати за церемонією одруження будуть 200 гостей.

І тепер стало офіційно відомо, що весілля Кіта Харінгтона і Роуз Леслі відбудеться буквально через місяць, 23 червня. Торжество пройде в Шотландії: в замку, який належить батькові Роуз Леслі.
Нагадаємо, ще в жовтні 2017 року стало відомо, що Кіт Герінґтон зробив пропозицію Роуз Леслі. Актор розповів, що його визнання відбулося не так, як він спочатку планував. Кіт просто не витримав - так йому хотілося якнайшвидше покликати кохану заміж.
Відзначимо, що Кіт і Роуз разом знімалися в серіалі "Гра престолів". Актори грали закоханих (Джон Сноу закохався в здичавілу). За сюжетом, дівчину вбили і Джону довелося спалити її тіло, щоб вона не перетворилася в Білого ходока.
Тегі: кит харингтон, роуз лесли
Сергей Задко 27 травня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено