Незадоволені жінки судяться з компанією Гвінет Пелтроу


Незадоволені жінки судяться з компанією Гвінет Пелтроу
У популярної голлівудської актриси Гвінет Пелтроу виникли проблеми.
Нещодавно в асортименті інтернет-магазину зірки Goop з'явилися нефритові і кварцові вагінальні "яйця", які обіцяють "збільшувати сексуальну енергію". Однак покупці ніякого ефекту не помітили і подали на компанію до суду, повідомляє ІnStyle. Згідно з інформацією на сайті ці секс-тренажери просто творять чудеса: покращують сексуальну енергію, приводять у норму гормони, що регулюють менструальний цикл і підвищують витривалість сечового міхура. Тож не дивно, що покупці почали моментально скуповувати чарівні "яйця" вартістю 55 доларів.
На жаль, ніякого ефекту покупці не помітили. Виявилося, що описаний в рекламі результат не має наукових доказів. Покупці обурилися і вирішили подати позов на компанію Гвінет.
Так, в рамках досудової угоди, компанія зобов'язана виплатити штраф у розмірі 145 тисяч доларів. Бренд Goop звинувачують в поширенні неперевірених експертним співтовариством заяв про корисні властивості їх товарів. Крім того, Goop також зобов'язаний повернути гроші покупцям цих товарів, а також протягом наступних 5 років, утримуватися від заяв, які не перевірені медиками-професіоналами.
Тегі: гвинет пэлтроу
Джерело: tsn.ua, ІnStyle
Сергей Задко 07 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено