Нестравність від Кейджа


Нестравність від Кейджа
На кіноринку останнього Каннського кінофестивалю деякі дистрибутори намагалися продати фільми, оголосивши, що в них грає Ніколас Кейдж. І в цьому не було б нічого дивного, якби не одна проблема: актор в цих фільмах не грає.
Ніколас Кейдж, безумовно, має певний дар бути всюдисущим. Доказ: цього року на кіноринку Каннського фестивалю продавалися шість фільмів, на афішах яких значилося ім’я племінника Френсіса Форда Копполи. Очевчидно, що, не зважаючи на сумнівний характер фільмів, на які іноді падає вибір актора, Кейдж все ще має певну вагу і його ім’я здатне підвищувати продажі стрічок. Що ж стосується цих шести стрічок, то актор зіграє тільки в половині з них.
Мова йде про полар The Trust (наводимо оригінальні назви, адже невідомо, чи вийдуть ці стрічки в наш прокат і якими будуть їхні прокатні назви) Алекса та Бена Брюерів, трилер Pay the Ghost Улі Еделя та політичну драму Остіна Старка The Runner.
Інші ж три стрічки виявилися фальшивками. Перша з них – Red Squad, проект автора першого «Міцного горішка» Джона МакТірнана, який нещодавно вийшов з в’язниці. Gjvbkrf, за словами глави компанії-дистрибутора Hannibal Classics Річарда Ріонди Дель Кастро, пояснюється просто: актор відмовився від проекту незадовго до Канн, і компанія просто не встигла змінити рекламні матеріали. До того ж, режисер та актор не відмовилися від співробітництва, і розглядають можливість попрацювати над спільним проектом в майбутньому.
Та ж сама історія і з фільмом 5 Minutes to Live від того ж дистрибутора. Як запевняє пан Ріонда Дель Кастро, Кейдж збирався грати в цій стрічці, але його не влаштували строки знімального періоду. Що ж стосується третього фільму під назвою Dark Highway, то є відчуття, що весь цей проект в цілому – стовідсоткова фальшивка.
Агент Кейджа Майк Найлон пояснює, чому його підопічний не може фігурувати в такій кількості проектів одночасно наступним чином: «Коли одного актора пов’язують одразу з шістьма чи сімома проектами, це знижує ціну кожного з них. Якщо я запропоную вам на вечерю стек, то ви, швидше за все, погодитеся. Якщо ж я запропоную вам одразу вісім стейків, то ви відмовитеся».
Іншими словами, перебір фільмів з Ніколасом Кейджем може призвести до нестравності, навіть якщо деякі з них виявляться гарними.  
Тегі: николас кейдж, каннский кинофестиваль
Алексей Першко 16 червня 2014
LikeІм’я:
23 листопада 2020
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено