Ніколь Кідман не може забути Тома Круза


Ніколь Кідман не може забути Тома Круза
Актриса Ніколь Кідман часто згадує свого колишнього чоловіка Тома Круза. Ніколь не соромиться зізнатися в тому, що розлучення стало для неї кошмаром. Про це актриса розповіла в інтерв'ю виданню «7 Днів».
«Я ніколи не забуду Тома, хоча і не шкодую ні про що. Але вважаю нетактовним обговорювати переваги і недоліки свого першого шлюбу і тим більше проводити порівняльний аналіз зі своїм другим чоловіком - з поваги до Кіта (зараз Ніколь одружена з музикантом Кітом Урбаном). Я була зовсім дитиною, коли вийшла заміж. Озирнулася назад - і що? У 23 роки стала дружиною, а в 27 вже була матір'ю двох дітей», - поділилася актриса.
«Нинішнім молодим жінкам це важко зрозуміти. Розлучення – найсумніший період в моєму житті. Я ніколи не відчувала себе такою самотньою. Пам'ятаю, як стояла із золотою статуеткою в руках на сцені і саме в той момент чомусь особливо гостро зрозуміла, як багато печалі і смутку накопичилося в мені за час заміжжя і як жахливо самотньо мені тепер. «Оскар» як кульмінація мого фіаско у стосунках... З одного боку, надзвичайно почесна нагорода, оцінка моєї акторської роботи, з іншого - нестерпне усвідомлення того, що ні з ким поділитися, розділити цю подію», - додала Кідман.
Тегі: николь кидман, том круз
Сергей Задко 17 квітня 2017Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено