007

Ніколас Кейдж розтратив майже весь свій статок


Ніколас Кейдж розтратив майже весь свій статок

 54-річний актор за останні сім років витратив більшу частину свого 150-мільйонного стану на вельми дивні покупки. Тепер Ніколас Кейдж хапається за будь-яку роботу, щоб покрити борги.

Нещодавно Ніколас з'явився на прем'єрі фільму "Менді" в рамках кінофестивалю Sundance в незвичайному вбранні: чорної шубі з невідомого звіра, який більше нагадує бобра, і шкіряних штанях. З незворушним обличчям він позував поруч з чоловіками в строгих костюмах і пальто. Незвичайний спосіб актора вже став інтернет-мемом, як і його торішні виходи в світ в казахському халаті і шапці на фестивалі в Астані.
У Голлівуді Ніколаса Кейджа давно називають дивним. Свій стан він спустив, скуповуючи безглузді, нікому не потрібні раритети. Зокрема, актор був володарем відомого особняка LaLaurie в Новому Орлеані, який придбав за 3,45 мільйона доларів. Будинок з привидами належав якоїсь мадам Лалор, яка на початку XIX століття вбивала і катувала в ньому рабів. Крім того, у актора є ще 14 будинків у різних штатах США.
На нерухомості Кейдж не зупинився, придбавши автомобіль Lamborghini 1971 року випуску, який колись належав іранському шахові. Потім актор купив засушені голови африканських пігмеїв, повіривши в легенду про те, що їх сила перейде до власника. А дізнавшись про те, що у Леонардо Ді Капріо є скелет тиранозавра, Ніколас вирішив перевершити його, купивши на чорному ринку череп динозавра. Правда, через деякий час артефакт довелося віддати монгольського уряду, оскільки він виявився краденим.
Не пощастило актору і з іншою великою покупкою - колекцією коміксів вартістю понад 1,6 мільйона доларів, включаючи Action Comics №1, де вперше фігурує Супермен. Вона була викрадена з його будинку в 2000 році. Домашній міні-зоопарк Кейджа, в якому в різний час жили кобри, акула, крокодил і восьминіг, теж проіснував недовго. У неволі тварини швидко гинули.
Зараз у актора залишилося всього 25 мільйонів доларів, і він намагається повернути свої гроші. Але, на жаль, після кризи 2008 го¬да вартість нерухомості впала в кілька разів, тому Кейдж ніяк не може вигідно продати свої особняки, та й голови пігмеїв не користуються особливим попитом.
Тегі: николас кейдж
Сергей Задко 17 лютого 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено