Ніна Добрев змінила зачіску і бойфренда


Ніна Добрев змінила зачіску і бойфренда

За цей рік відома канадська актриса Ніна Добрев змінила як мінімум трьох партнерів. Тільки в липні ЗМІ підтверджували інформацію, що Ніна Добрев зустрічається із зіркою телесеріалу "Королеви крику" Гленом Паулло, як днями зірка "Щоденників вампірів" потрапила в об'єктиви під руку з абсолютно іншим чоловіком.

У понеділок ввечері, 20 листопада, актриса потрапила в об'єктиви папараці на виході з ресторану Craigs в Лос-Анджелесі. Зірка була не одна, а в компанії свого друга публіциста Гері Мантуша, з яким вона повечеряла в романтичній обстановці. З ресторану 28-річна красуня вийшла, тримаючись за руку свого супутника.
Довгонога красуня одягла червону футболку з серцем, яку вкоротила, зав'язавши її на талії, чорну спідницю-міді і червоно-сині туфлі.
Варто відзначити, що слідом за зміною партнера відбулися і зовнішні зміни - актриса обстригла своє волосся в боб-каре з чубчиком, а також надала їм більш темного відтінку. З такою зачіскою молода зірка серіалу "Щоденники вампіра" стала виглядати значно старше.
Тегі: нина добрев
Сергей Задко 21 листопада 2017


Ім’я:
19 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено