addams-family-2

Орландо Блум хоче дітей від Кеті Перрі


Орландо Блум хоче дітей від Кеті Перрі

Орландо Блум і Кеті Перрі зустрічаються вже вісім місяців. Вони не планують весілля й насолоджуються один одним без зобов'язань. Але виявилося, що Блум всерйоз задумався про дітей. Про це повідомляє видання People.
«Орландо із захопленням описує Кеті й каже, що у неї маса переваг. Він хоче оселитися з нею під одним дахом, більш того - хоче, щоб у них народилися діти. Він не був так серйозно налаштований з часів свого роману з Мірандою Керр», - розповіли журналістам друзі актора.
Проте Кеті не поспішає з заручинами. «Кеті не збирається приймати ніяких важливих рішень, поки не буде впевнена, що рішення - правильні. Але у них все добре й серйозно», - запевняє джерело.
Нагадаємо, до роману з Перрі 39-річний Блум був одружений на моделі Міранді Керр. Після трьох років шлюбу пара повідомила про розставання. У свою чергу, Кеті Перрі була одружена з британським коміком Расселом Брендом, проте знаменитості розлучилися у 2012 році. Після цього співачка деякий час зустрічалася з музикантом Джоном Мейєром.

Тегі: орландо блум
Сергей Задко 18 серпня 2016


Ім’я:
22 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено