"Оскар" хоче повернути Харта після скандалуФото: Getty
Менш ніж за сім тижнів до «Оскара» в 2018 році, близькі до церемонії люди натякнули, що Кевіна Харта можуть повернути на роль ведучого церемонії.
Незважаючи на те, що протягом багатьох тижнів виникали суперечності, коли старі твіти - які включали гомофобні зауваження - знову змусили Кевіна піти у відставку в якості приймаючої сторони, джерела припустили, що Академія щосили намагається визначитися з курсом дій і тому буде «відкрита» для повернення коміка.
Говорячи з Variety, інсайдер сказав, що «якщо він повідомить, що хоче цю роботу», Академія і мережу ABC захочуть поговорити, і що «повідомлення може прийти через представника або в соціальних мережах».
Кевін вийшов з тіні після того, як спливли гомофобні твіти, які він написав у 2009-2010 роках, в яких він використовував слово «гей» в якості образи. Актор сказав Еллен Дедженерес в інтерв'ю, що він відчував, що його «атакували» через твіти. Він також звинуватив тролів, які хотіли зруйнувати його кар'єру. «Це повинно було знищити мене», - сказав він. «Це повинно було покласти край всім партнерським відносинам, всім відносинам з брендом, всім інвестиційним можливостям, відносинам зі студією, моєї виробничої компанії і людям, які працюють піді мною. Це повинно було пошкодити життям, які були вкладені в мене».
Тегі: кевин харт
Джерело: Variety
Сергей Задко 01 січня 2019Ім’я:
06 березня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено