last-night-in-soho

Від Анджеліни Джолі хоче піти її старший син - ЗМІ


Від Анджеліни Джолі хоче піти її старший син - ЗМІ

 Після того, як Анджеліна Джолі і Бред Пітт розлучилися, їх старший син Медокс став на бік матері. На думку інсайдерів, Медокс взяв на себе роль "чоловіка в домі", яку раніше займав Пітт. З чуток, чашу терпіння Джолі переповнила сварка напідпитку Бреда з Медокс, що трапилася на борту приватного літака, коли сім'я поверталася у Лос-Анджелес з чергової подорожі.

Нещодавно хлопець образився на свою матір. Як повідомило видання Radaronline.com, Енджі побувала на батьківщині Медокса - в Камбоджі. Графік поїздки був, як завжди, щільним. Анджеліна вирішила відвідати могилу колишнього лідера країни Пола Пота. На цій могилі Джолі, за повідомленнями свідків, вирішила навіть помолитися. Підліток був глибоко ображений цим вчинком і вперше за минулий з розставання батьків час сам подзвонив Пітту з пропозицією поспілкуватися і питанням, чи можна переїхати до актора жити.
Як стверджує анонімне джерело, Бред намагався заспокоїти Медокса, зазначивши, що Анджеліна завжди цікавилася історією його батьківщини. Пітт пояснив синові, що до остаточного рішення суду з приводу опіки той не може жити разом з ним, але пообіцяв обговорити це питання з Джолі.
Тегі: анджелина джоли, бред питт
Сергей Задко 12 травня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено