last-night-in-soho

Від Джонні Деппа відмовилися адвокати


Від Джонні Деппа відмовилися адвокати

  Джонні Депп, який протягом півтора року безуспішно намагається відсудити 25 мільйонів доларів у своїх колишніх менеджерів, позбувся юридичної підтримки. Як повідомляє видання Deadline, представляти інтереси актора відмовилася компанія Michelman & Robinson, LLP.

"Після того, як у нас була можливість детально розглянути це питання, ми вирішили, що в інтересах нашої фірми зосередити нашу увагу на інших питаннях. Ми бажаємо сторонам удачі у вирішенні їхніх розбіжностей", - йдеться в офіційній заяві компанії з цього приводу. Її представники не мають наміру бути присутнім на черговому судовому засіданні, яке має відбутися цього тижня.
Примітно, що сталося це всього через три тижні після того, як від роботи з Деппом відмовилася і інша адвокатська контора - Manatt, Phelps & Phillips LLP.
У січні 2017 року Джонні Депп подав до суду на компанію, яка представляла його інтереси протягом багатьох років. Він звинуватив її в неправильному управлінні його активами і зажадав компенсації в розмірі 25 мільйонів доларів. У свою чергу, TMG відкинула всі звинувачення на свою адресу і викрила актора в нерозумних і неконтрольованих витратах.
Тегі: джонни депп
Сергей Задко 25 квітня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено