Оуен Уїлсон не хоче бачити свою новонароджену дочку


Оуен Уїлсон не хоче бачити свою новонароджену дочку
Фото: INSTAGRAM, Getty

 Здається, 49-річний Оуен Уїлсон не поспішає знайомитися зі своїм третьою дитиною. Нагадаємо, зовсім недавно актор знову став батьком. Він поки ніяк не прокоментував щасливу подія в пресі або соціальних мережах. Але зате мати дівчинки, Варуні Вонгсвірата, опублікувала в мікроблозі чарівне фото малятка в рожевій ковдрочці.

"Він спочатку зажадав, щоб вона пройшла ДНК-тест. Він не хоче зустрічатися з Варуні і своєю дитиною в тому числі. Малятко, до слова, копія Оуена. У неї світла шкіра, світле волосся та голубі очі. Вілсон навіть не намагався зв'язатися з Варуні після того, як вона народила або під час вагітності, незважаючи на те, що вони зустрічалися майже п'ять років. Однак актор був в курсі, що вона чекає дитину. Варуні повідомила зірці про своє цікаве положення, коли була на четвертому тижні вагітності, після того як вони повернулися з Гавайських островів, "- повідомив інсайдер Us Weekly.
Представник Уїлсона відповів, що це особиста справа актора, і коментувати тут нічого.
Оуен вже виховує двох синів. Кожен з них був народжений від різних жінок, ні на одній з них Оуен, до слова, не був одружений. У 2011 році у нього народився син Роберт від Джейд Дуелл, а 2014 році - син Фін від Керолайн Линдквист, яка була його персональним тренером.
Тегі: оуэн уилсон
Джерело: spletnik.ru, Us Weekly
Сергей Задко 08 листопада 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено