Памела Андерсон готується стати мамою в 51 рік


Памела Андерсон готується стати мамою в 51 рік
Фото: Getty

 Памела Андерсон вже давно зізнавалася, що мріє ще раз стати матір'ю. Діти зірки Playboy - 21-річний Брендон Томас і 20-річний Ділан Джаггер - вже дорослі і самостійні, а сама актриса не приховує, що хотіла б народити малюка від свого 32-річного нареченого - футболіста збірної Франції з футболу Аділя Рамі. За інформацією видання The Sun, нещодавно блондинка прийняла остаточне рішення - вона пройде процедуру ЕКО.

За повідомленням ЗМІ, на те, щоб знову стати матір'ю, Памелу надихнули недавня історія Джанет Джексон, яка вперше народила у віці 50 років, і матуся зі стажем - Бригіта Нільсен, яка стала мамою в п'ятий раз в 54 роки. Тепер Андерсон планує створити сім'ю в чемпіоном світу з футболу Аділем Рамі і готова витратити величезну суму, щоб здійснити свою мрію.
Сини Памели Андерсон, народжені у шлюбі з рокером Томмі Лі, поділяють бажання мами і з натхненням чекають появи братика чи сестрички, але переживають про стан здоров'я матері. Про це говорить джерело, знайоме з сім'єю:
"Вони досить дорослі, щоб розуміти, що майбутня процедура може бути виснажливою і важкою для жінки її віку. Якщо її мрія збудеться і вона завагітніє - виносити дитину, а потім народити в п'ятдесят років буде великим фізичним випробуванням для організму."
Нагадаємо, чутки про роман Памели Андерсон і Аділя Рамі з'явилися влітку минулого року, коли папараці сфотографували пару в одному з ресторанів в Ніцці. Пізніше вони стали частіше з'являтися разом, а влітку цього року Памела навіть приїжджала в Санкт-Петербург, підтримати коханого на переможному для збірної Франції чемпіонаті світу. По завершенні мундіалю Аділь зробив актрисі офіційну пропозицію руки і серця.
Тегі: памела андерсон
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 04 вересня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено